| f1r3TiG3R a întrebat:

am o problema naspa de tot de 1 saptamana tot incep sa am un sentiment de dejavu aiurea ma simt ciudat si nu mai stiu ce sa fac totul se intampla deparca traiesc intr-o bucla temporala ma doare capu rau de fiecare data va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LovKid a răspuns:

Buna! ieri am vazut un reportaj la tv.despre o boala tot mai des intalnita.la noi in tara...un fel de boala a uitari.care nu poate fi tratatahttp://stirileprotv.ro/.......html.uite aici reportajul
sper ca te-am ajutat. funda?