| gabby1999 a întrebat:

Am o problema...sa va zic cum sta situatia.
Nu pot intra pe messenger,zice ca parola e gresita,dar eu stiu ca parola e corecta,inainte cand facea asa pur si simplu setam ora si data corect si gata,dar acum tot nu merge, plus ca atunci cand vreau sa intru pe yahoo mail nu merge,imi arata o eroare SSL,iar daca dau accesati oricum nu imi arata imaginile, dau FUNDA celui care ma rezolva! urgent!

2 răspunsuri:
| biosh97 a răspuns:

S-ar putea sa ai tastatura pe capslock sau pe limba romana si atunci anumite caractere din parola sunt schimbate. Verifica, de asemenea, daca ai scris adresa de e-mail corect.
Se poate sa fie o problema de retea. Mai mult nu am ce sa iti spun deoarece nu sunt acolo sa vad personal. Da restart calculatorului. Poate va merge apoi. Eu am patit des asa.

| superboy45 a răspuns:

Buna. Si mie mi s-a intamplat exact la fel, trebuie sa iti reinstalezi windows-ul! sper ca te-am ajutat Funda?