| c0bra1337 a întrebat:

~
Am reinstalat windows la pc si nu mai merge placa de sunet :
Aveam 3 partitii ( o partitie cu porcarii, virusi / o partitie doar cu poze / si partitia cu windows )
Am Sters de tot partitia cu porcarii/virusi si partitia cu poze am lasat-o asa, si partitai cu windows i-am dat format
Am formatat C cu windows si am lasat doar partitia cu poze
Si, instalez placa de sunet ( realtek high defitinition audio driver ), si se isntaleaza dar nu apare jos in bara de langa ceas, si nu merge absolut nimic cu sonor!
DAU FUNDA PLEASE

1 răspuns:
| eLmoartea a răspuns:

Poate nu sunt bune driver-ele, incearca sa instalezi: ESET NOD32 Antivirus 2009 4 V4.0.437
E un antivirus dar iti gaseste si driver-ele sau update-urile lipsa.