| Jhonny9991 a întrebat:

am si eu o intrebare am 16 ani si am fundul mare si solduri cat de cat si e urat... daca ati putea sa ma ajutati fara suferin chiar am nevoie de o dieta sau ce exercitii sa fac... sper sa ma puteti ajuta dau funda etc

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Exercitii cate poti, nu prea arata o persoana la 16 ani cu solduri asa frumos, asa ca trebuie sa tii un regin si sa faci multe exercitii, apucate de fitness sau du-te la salawinking Succes la slabit.

| PrintZzY a răspuns:

Buna! Eu am aceeasi problema ca si tine
daca ai role le poti folosi...chiar ajuta, dar poti sa faci si tae-bo...e mai mult pentru burtica, dar eu dupa ce fac 30-50 minute zici ca am iesit de la dus
De dieta ce pot sa-ti spun
mananca pana in 1400 calorii si renunt la dulciuri si prajeli
in acest sezon gasesti foarte multe alimente sanatoase si bune(vinete, pepene, rosii, castraveti)
Sper ca te-am ajutat
Succes la slabithappy