| Paco00 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma framanta :Este un pacat sa joci metin2? (fara raspunsuri de genul lasa-te de metin2, esti prost ca joci metin2...etc)winking (SCZ CATEGORIA! )

5 răspunsuri:
| BloomyxD a răspuns:

Măi, e o întrebare cam ciudată... şi eu am jucat metin, şi eram cam dependentă, deci după părerea mea, da e un "păcat" să joci pentru că provoacă dependenţă.

| alexs99 a răspuns:

Nu,de ce furi sau omori in realitate?

| Paco00 explică:

Nu e ca provoaca dependeta da am vazut in carti ca jocurile de omorat sunt un pacat

| Paco00 explică:

Oricum mersi dar astept mai multe raspunsuriwinking

| Paco00 explică:

Oricum mai astept raspunsuri happy