| AnaTheOne00 a întrebat:

Ce pot face ca sa ma mai ingras putin? pot spune ca sunt pofticioasa si mananc des.De o gramada de timp ma tot cantaresc si constat ca oricat as manca, nu ma ingras, si raman la 50 de kile ale melehee hee

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Asa e "samanta"ta, neamul tau laughing mai slabuta
depinde de cui ii semeni..sora mea e cu 7 ani mai mare decat mine si e mai scunda la inaltime si mai slabuta...iar eu am 17ani jum...sunt sigur ca esti ok

3 răspunsuri:
| Alyna36 a răspuns:

Păi 50 de kg e destul de normal.)
Nu te îngrășa că peurmă vei regreta ))

| zurick a răspuns:

Doamne,adica eu dusa cu pluta vreau sa slabesc si am 40 de kilograme si tu vrei sa te ingrasi?! Nu fa asta!

| Wøodenpints a răspuns:

Mănânci mai puțin și faci mai multă mișcare. Ce-i atât de greu?