| raresgicu a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi sunt in clasa a 7-a si acum la de craciun am facut tombola si nu stiu ce sa-i iau noi cei din clasa am gotarat suma de 20 lei sa ne incadram in ia si nu stiu ce as putea sa-i iau daca puteti veni cu sfaturi va rog da funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dartz ...sh eu am aceashi problema ...sau un film horro.sunt promotii in carrefour

1 răspuns:
| Cutit a răspuns:

E la carrefour ( daca am scr bine ) un spray c-thru la 11ron... da si niste perle cadou