| Patry94foryou12 a întrebat:

Am vazut un baiat care mi-a placut mult, am facut rost de ID lui dar nu am tupeu sa vorbesc cu el, a trecut ceva timp ...si imi doresc foarte mult sa am o mica conversatie cu el, ma puteti ajuta cum sa incep conversatia cu el, ce subiecte sa abordez...

1 răspuns:
| Adela50 a răspuns:

Pai depinde. Daca doar l.ai vazut si nu va cunoasteti inca,ai putea sa intri pe el si sa.l zici buna,ce faci,eu sunt x, tu cine esti, de unde si sa gasiti cat mai multe lucruri in comun.Incearca sa il intrebi daca are vre.o pasiune,muzica preferata,daca face vre.un sport, la ce scoala e, profilul(daca e la liceu). Trebuie sa o iei incet incet daca nu va cunoasteti.Incearca sa.i arati ca poate avea incredere in tine.