| cracklf97 a întrebat:

Are ceva daca nu inhalezi fumul de la narghilea..adica ma refer la faptul daca e ca tigara normala sa faci cancer...eu unu din cate stiu nu trebuie neaparat sa-l inhalezi dar vreau sa aud parerea voastra

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic.E chiar mai bine.Dar de ce o mai faci daca nu tragi in piept? Strici marfa degeaba.

| roxanamariaa a răspuns:

Nu inseamna ca daca nu inhalezi fumul de la tigara faci cancer sau asa, la fel si la narghilea. Daca tot faci " greseala" de a fuma, e mai indicat sa tragi in piept.
In principiu nu ai ce sa patesti, nu e o mare diferenta. Ideea e ca ambele metode dauneaza.