| andreiutzu15 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un PS3 sau un Xbox 360 dar nu sunt sigur pe care sa il aleg...(scuzati daca nu am pus intrebarea unde trebuie).Si am decis sa vad parerile voastre!
Cel mai bun raspuns + argument ia funda!

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Parerea mea ps3. Il si modezi si dupa nu mai ai treaba. Dupa poti descarca jocurile de pe net in memorie externa si joci direct. Ai vazut si tu ce grafica si ce poveste au jocurile, merita fara discutii. Daca mai ai si o plasma ceva sau led, e rupere de stil. Mult mai bun si mai performant in viziunea mea bate xbox-ul la fund. Acum alegerea iti apratine, dar eu optez pentru ps3!

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

PS4

| andreiutzu15 explică:

P.S:Fara PS4/Xbox 720!