| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa imi schimb brandul de tigari de care fumam eu pana acum (Dunhill albastru), as vrea sa imi spuneti niste tigari mai tari, adica o tigara sa ma ajunga vreo 3 ore pana la urmatoarea, la astea Dunhill trebuia sa fumez vreo 4-5 una dupa alta ca sa imi ajunga. Repet vreau niste exemple de tigari, nu foarte tari, dar nici slabe rau, dupa cum am spus sa imi ajunga undeva la 5 tigari pe zi, ca la Dunhill fumam aproape un pachet pe zi, si as vrea sa imi dati niste branduri de astea mai cunoscute, nu de alea de care nu prea gasesti sau nu a auzit nimeni, va dau funda

1 răspuns:
| ady2005 a răspuns:

Nu sunt rautacioasa, dar ar trebuie sa nu mai fumezi deloc! Citi ani ai?
Sa nu credeti baieti ca sunteti,, cool'' daca fumati! Chiar deloc! Fetele urasc fumul de tigara! Plus ca iti face si tie rau! Nu mai fuma!