| alexionut98 a întrebat:

as vrea intro luna sa ma sculptez putin la pectorali si abdomen pentru pectorali fac 10 flotari a cate 4 serii, exercitii cu corzi elastice 20 a cate 5 serii si tractiuni la bara 10 a cate 2 serii dupa amiaza si pentru abdomen seara 200 de abdomene va rog sami spune-ti daca ma pot dezvolta intro luna si daca e nevoie de o dieta sami lasati un link cu dieta potrivita {vreau raspuns urgent P.S dau fundawinking}

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Pai chiar intr-o luna nu poti sa iti sculptezi pectoralii si abdomenu, doar tii intaresti putin.Rezultatete se vad dupa 3-4 luni, dar eu te-as sfatui sa nu faci tu toate exercitiile alea cu corzi elastice! Flotarile sunt cele mai bune si cele mai indicate, dar sa faci mai multe odata nu 10, sa faci cate poti tu de la 25 in sus odata a cate 4 seriiwinking. Iti dezvolti pectoralii destul de bine si muschii spatelui in acelasi timp plus bratele. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

2 răspunsuri:
| LeGaL a răspuns:

Bai nu e rau defel, continua tot asa! eu intr'o luna am facut un corp bunisor! si cam tot asa numai ca mai multe!

| FullDmx a răspuns:

E bine ce faci, dar ai grija pauzele nu trebuie neglijate, odata la 3 zile e bine sa te orpresti, adica 3 zile faci iar una nu!