| tiranianuuu a întrebat:

Salut TPU as vrea sa-mi schimb numele de pe facebook (Mihai Matei ) puteti sa-mi dati niste exemple de nume...

Răspuns Câştigător
| Kettolix a răspuns:

Daca vrei exeple in gen "Mihai Baa" sau "Matei Bossu"... Lasa-ti numele asa ca altfel te faci de ****. Numele e bun, poza de profil conteaza -.<. Ai dă șoriceii mei de nu ma pis pe mine de ras cand vad pe toata lumea pe facebook cu "si atat" sau "pisicuta", "pithikatha" sau te mai miri ce. laughing

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pune-ti un nume care sa iti placa tie, nu celor de pe TPU.
Lasa-ti numele asa cum te cunosc majoritatea.
Ori faci o combinatie care sa te caracterizeze.
O seara bunahappy

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am patit-o ca facebook-ul sa imi schimbe numele ce il aveam acolo, cu cel de familie, cerundu-mi evindent o copie dupa un act de identitate. Daca schimbi deja de doua ori parca, nu mai ai dreptul sa il mai schimbi vreodata. Asa ca, ai grija!winking

| RaduManole a răspuns:

Matei Mihai

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lasa-ti numele real.
E o dovada de seriozitate.
Numele tampite, pe care nu le folosesti niciodata in societate, sunt o moda tampita, expirata chiar si inainte de a muri hi5-ul (daca l-ai prins).

| Fatamuntilor a răspuns:

Numele real si o poza cat mai recenta e o dovada de serizitate din partea ta! Poti fi gasit cu usurinta de cei care ai piedut legatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cum să-ți dăm exemple, doar nu o să zicem să-ți pui Vasile Ion. lasă-ți numele tău real, nu-l mai schimba că nu are rost.

| Celcareajuta a răspuns:

Iti sugerez sa incerci Matei Mihai. Clar o sa dea mult mai bine happy Iar daca respecti topica asta o sa poti sa iti pui porecla Meme

| Lilulilu123 a răspuns:

Lasa-ti numele tau si pune-ti o porecla daca e cazul! happy

| tiranianuuu explică:

Ok multumesc mult