| bulldog123 a întrebat:

As vrea sa stiu ceva: voi unde ati duce o fata la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Ti-as sugera sa o duci la un film. Dar mai intai intereseaza-te care e filmul ei preferat si asa ii poti face o surpriza draguta. Dupa care o poti duce la o plimbare prin parc. Doar voi 2, asa mai romantic. Sau ati putea merge la un restaurant.
Bine, aici depinde si de ce tip de persoana e domnisoara. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| HolyPotato a răspuns:

Eu sunt fată, dar o să-mi permit să răspund: cel mai ok pentru o primă întâlnire ar fi o cafenea/cinema.