| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

asculati acesta melodie si spuneti-mi ce parere aveti despre ea http://www.youtube.com/watch?v=ApULG1rmYj0&feature=relmf u :) FUNDA! :) SCZ CATEGORIA DAR ESTE CEA MAI POPULARA :D

Răspuns Câştigător
| Licurikiii a răspuns:

Wow..N.am mai plans de mult asa de tare.e foarte impresionanta. super...Am dat si eu un like.;-)

2 răspunsuri:
| alexxxu a răspuns:

Frumoasa rau:X

| deyutza000 a răspuns:

Mie una personal nu imi place rap-ul...adica nu il ascult nu ca am ceva dar nu am gasit nicio melodie care sa imi placa.Pana am gasit-o pe asta....Imi place e o bucata rupta din intamplari adevarate.