| 1Character a întrebat:

Aseara pe Antena a fost un film frumos cu un bebelus si 3 infractori apoi a mai inceput unul pe la ora 23:00 un alt film cu un baiat care pescuia cu tatal sau apoi a facut un accident cu masina. Dar intrebarea e... Puteti sa-mi dati numele ambelor filme?

Răspuns Câştigător
| sfinxul10 a răspuns:

A fost pe Pro TV de fapt si primul film se numea Sunt plecat in oras si al doilea la 22:30 Suspiciunea

2 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

In primul rand primul film cu bebelusul a fost pe ProTv big grin, se numeste "Baby's Day Out" ( sau "Sunt plecat la oras" ). Al doilea film nu stiu daca a fost pe Antena sau Protv dar daca imi zici pe ce post a fost si la ce ora poate iti zic numele si la al 2-lea. Bafta

| 1Character explică:

Da pe PRO tv ma scuzati