| anonim_4396 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru fete.
Daca ati avea un iubit de 1.95, cum ar trebui sa se imbrace?
Va place o anumita frizura la baietii inalti?,
Si cel si cel mai important, ce personalitate ar trebui sa abordeze? (glumet, tupeist, serios, cum?)

2 răspunsuri:
| Michiko a răspuns:

Hmm... cred ca inaltimea nu are de a face cu asta big grin fiecare are gusturile sale si nu cred ca frizura sau caracterus tine de inaltime.

| MarineM1 a răspuns:

1,95 este intr-adevar o inaltime wow, te poti simti norocos pentru ca fata de langa tine isi va permite sa poarte tocuri.

In legatura cu frizura, e ok aceea tuns mai scurt in parti si sus lasata 'creasta' happy acum depinde daca te caracterizeaza.

Si cu personalitateaa, hmm confused ..acel baiat cu putin mister, sa fie tupeist si serios cu ceilalti dar dulce si intelegator cu iubita lui happy.
Sper ca te-am ajutat, si. oricum, vei gasi fata care sa te accepte pentru ceea ce esti happy nu va trebui sa devii tu cumva anume ca sa te iubeasca!