| FaithGaga a întrebat:

Astazi au venit doua colege noi in clasa, iar una dintre ele mi se pare draguta. Totusi, cred ca e foarte timida! As vrea sa stau cu ea in banca pentru a ne cunoaste mai bine happy
O fata care statea cu mine in banca si eram cei mai buni prieteni s-a mutat la alta scoala, deci nu as vrea sa raman fara un coleg de banca...
Ce ma sfatuiti sa ii zic maine sau in zilele urmatoare cand o vad?
Funda! :*

1 răspuns:
| minda23 a răspuns:

Poti sa o intrebi daca vrea sa ste cu tine in banca apoi daca accepta, pe parcurs poti sa o ajuti, poti sa vorbesti cu ea, poti sa imparti unele lucruri cu ea si poate veti deveni cele mai bune prietene.
Funda?