| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a întrebat:

astazi este ziua memei mele si vreau sa-i cumpar un cadou fumos si simplu. In fiecare an stau 2-3 zile si imi bat capul ce sa-i cumpar mamei! Cu tata scap repede dar mama este mama big grin.
Asa ca va voi pune o intrebare tongue, ce cadou sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu iti mai bate capul...un buchet de flori sau o floare de camera in ghiveci si un parfum cred ca o va incanta

2 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Fa curat in casa, cumpara-i un tort sau o prajitura, un buchet de flori sau o chestie ce stii tu ca iar placea.Eu de exemplu anul acesta i-am cumparat o cana pe care scrie : Cea mai buna mama
Clepsidrele sunt foarte dragute, nu avem de unde sa stim ce fel de lucruri ii plac mamei tale, dar daca poarta bijuterii pot sa ii cumperi o bratara, o brosa.cu siguranta va aprecia gestul tau. La multi multi ani mamei tale :*

| Cristi0702 a răspuns:

Un buchet de flori si o invitatie in oras la o prajitura doar voi 2 ar fi frumos cred