| Dawniix a întrebat:

asv rea sa-mi dati niste idei pentru ca vine ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu prea stiu ce cadou sa ii dau. ea nu vrea ceva scump mai degraba vrea ceva facut de mine si dragut... cum ar fi 52 reasons why i love you etc. astept cat mai multe idei big grin

Răspuns Câştigător
| Kittenny a răspuns:

Hmm..Nu e prea greu. Daca ea ti-a spus ca nu vrea ceva scump inseamna ca aproape orice ia-r conveni, dar sa nu ne culcam pe o ureche din priviinta asta.Cred ca cel mai potrivit ar fi sa faci un album cu poze cu multe amintiri,adica cum ati crescut(daca va cunoasteti de mici copii), zile importante(aminteste-le), lipeste lucruri care le ai de la ea... mici, neinsemnate nu conteaza, nu stiu ce sa mai zic... Poate un panou daca nu cu fotografii pe care sa scrii cate un "reason why i love you"?! Nu stiu, eu asta i-am facut cadou prietenei mele cea mai buna si i-a placut la nebunie.Bafta!:*

1 răspuns:
| Ichnat a răspuns:

Poti cumpara o canuta si sa scrii pe ea ce-ti doresti tu tongue