| yeahthisisnormalgirl a întrebat:

Ati auzit asta de nenumarate ori probabil insa am nevoie de mare ajutor! In ultima vreme nu mai pot voma dupa ce mananc... si nu vreau sa ma ingras.De doua saptamani nu mananc nimnic si cand mananc ce vomez imediat.Tocmai am mancat inghetata pentru ca m-a obligat mama si nu pot voma. sad ea nu stie de toate astea si nu vreau sa scot sunete.Si mai am o intrebare... ma tot doare stomacul. Am 14 ani se poate intampla ceva daca tot vomez?

1 răspuns:
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Da se poate intampla ceva foate urat! si vezi ca scheletele ambulante nu mai sant la moda! daca vrei sa ajungi taiata pe burta cu o cicatrice de care nu scapi toata viata, si o sa-ti fie rusine sa iesi la plaja ca rad baietii de tine pentru ca vei arata ca una care a nascut prin cezariana atunci continua sa te infometezi si sa vomiti! daca nu mananca cat de cat normal, nu bea sucuri din comert mananca fructe, si mai ales bea ceai cu lamaie, nu foate dulce binenteles! Si ai sa vezi ce bobocel de domnisoara te faci de umbla baietii in limba dupa tine. succes!