| ioneldan a întrebat:

au venit azi la scoala niste elevi cu brosuri de la un liceu tehnologic. pe acele brosuri scriau la avantaje dupa terminarea liceului ca putem merge la orice facultate( dand bacul national, cred nu stiu sigur). daca ma duce la acest liceu pe profil mecanica pot da bacul national sau sunt doar minciuni? stiu ca s-a aprobat o lege cu bacul profesional. bacul national si bacul profesional se dau la alegere? sau cei de la liceele tehnologice trebuiesc sa il dea pe cel profesional?

1 răspuns:
| veveritacafenie a răspuns:

Bacul trebuie sa il dai! laughing la ce materii ..depinde de profilul aleswinking intreaba mai multe la adresa de email de pe brosura daca arewinking tongue