| Rami007416 a întrebat:

Salut TPU
Azi i-am spus unei fete ca o plac si ea s-a facut rosie la fata si nu mi-a spus nimic...
Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic... cred ca se gandeste ce sa-ti raspunda.
Asteapta cateva zile si iti va spune ea.

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

1. dar tu chiar o placi sau i-ai spus asa in treacat.
2.nu cumva era rosie inainte sa-i spui?
3. daca nu a spus nimic cred ca are alte planuri... Daca era una fitoasa avea sa rada sau sa faca misto, daca era una naiba avea sa cada pe spate. Asa cred ca e o tipa cu capul pe umeri dar care te vede ca pe un coleg si atat. Ce varsta are fata?

| Andreea_Diana_1999_jYG0 a răspuns:

Hmm,sincer si eu as face la fel, deoarece sunt o fire timdă probabil si ea, sau poate ca nu e pregatită pentru o relatie.
Sau poate iti dai sema după gesturi, limbajul si trupului, daca te place ...nush...