| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala am baut 6 cafele cappucino intr-o pauza. In ora urmatoare nu aveam stare. După ora imi venea sa lesin si sa vomit. Ce sa fac? Simt ca mor

Răspuns Câştigător
| Elide a răspuns:

Pai cum sa nu simți că mori când tu bei 6 cafele? Te.ai dat peste cap de tot, eu nu știu cum ai putut sa bei atâtea te duci și bea multa apa.

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cine te-a pus sa bei 6 cafele? Cafeaua creste rigiditatea arterelor mari, deci logic ca te simti rau, bea apa sau du-te la spital