| WhiteWalker a întrebat:

Azi mi-am luat un fixativ wellaflex si m-am dat pe par.Are un miros...frumos... dar cand m-a vazut cineva mi-a spus ca numai fetele fac asta, baietii se dau cu gel sau spuma
Voi ce ziceti, are ceva daca imi dau cu fixativ pe par? sau este ceva gay in a face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Umeiko a răspuns:

Aiurea! Cine a spus asta probabil e o persoană foarte increzută. Baieţii se pot da cu fixativ aşa cum şi fetele se pot da de exemplu cu spumă. Nu este absolut nimic gay in asta. Ai putea să îi spui acelei persoane "draguţe" să caute definiţia cuvântului "gay" in dicţionar. happy

3 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu cred.Fiecare foloseste e vrea. Fundita? Mersi

| DracusorImpielitat a răspuns:

Asta e o prostie. si varmiu se da cu fixativ. e mai boon fixativul. si in plus, date cu ce vrei u, nu cu ce iti zic altii.

| funditza14 a răspuns:

Nu te simti jignit pentru ca si fratele meu face asa ceva... nu e ceva care sati para ca esti gay. foloseste in continuarewinkingbatting eyelashes