| mberleal354 a întrebat:

Băieților le plac fete mai rele sau mai cuminți care isi vad de treaba, nu fumează etc, dar nu sunt nici tocilare care sa nu iasă din casa?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta cu ce ne place e ceva involuntar,atractia fizica e involuntara,nu tine de persoanalitate,inteligenta,statut social,mie imi place ca amica o fata cuminte, sincera, serioasa, inteligenta, amuzanta dar degeaba daca ma degusta fizicul ei, te-ai prins? la fel si la voi degeaba vreti voi un baiat cuminte daca va atrag acei baieti frumosi dar curvari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca nu ii cunoastem pe toti baietii din lume ca sa iti raspundem la acesta intrebare

| Nemessys a răspuns:

Depinde de baiat. laughing mai bine formulai : voua ce fel de fete va plac?

Si asa fiecare baiat de aici isi dadea cu parerea.
Eu prefer una mai cuminte, timida, care sa nu fumeze, pasnica si serioasa. Si cum ai zis tu nici tocilara. Ca dupa daca o chem si eu afara in timpul saptamani, imi raspunde cu,, nu pot ca am de invatat" Vai de mine... straight face nu as putea sa am o relatie cu o fata de genu'.

| FaraNumePls a răspuns:

Mie îmi plac fetele petrecărețe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, cum am mai zis si la alte intrebari "esti o persoana diferita pentru fiecare persoana care te cunoaste" fiecare om vede o persoana din punctul sau de vedere. Nu exista un criteriu strict pentru acest lucru, si daca ar exista s-ar schimba din minut in minut, ba chiar mai repede

| EMKing a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. De anturajul pe care il are, si de modul sau de viata.