| FabiTbx a întrebat:

Balul bobocilor vine si sunt in pic speriat,sunt baiat. Particip la mister si am concurenta serioasa din partea unui baiat care danseaaza. Eu vreau sa fac ceva Mai special,nu sa cant/nu sa joc teatru, nici nu prea as Vrea sa dansez decat daca ceva modern si calumea dar nici ceva penibil. Dari-mi ideei cu care sa dau pe toata lumea pe spate sau coregrafii cu dansuri moderne /gen street dans/breakdans dar ceva pentru incepatori. Funda! Mulțumesc!

1 răspuns:
| aleynad90 a răspuns:

Buna! Nu stiu daca ai avut balul si daca ti-as mai putea fi de folos, dar in cazul in care mai ai nevoie de sfaturi, dupa parerea mea, poti sa impresionezi prin dans, daca teatru nu faci, nu ai cum sa excelezi, daca nu canti, nu cred ca va suna prea bine, doar dansand poti sa nu te faci de ras, mai ales ca poti apela la o scoala pentru a stapani mai bine pasii uni stil. Fratele meu merge la scoala stop&dance(http://stop-and-dance.ro/ ) si danseaza destul de bine cam orice stil de dans, poti sa incerci la ei sa vezi de cat timp ai nevoie sa inveti cativa pasi. Distractie placuta!