| Nemo300 a întrebat:

Salut TPU! Cat de greu este la profilul mate info?

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Eu zic că este ca la orice alt profil. Dacă îți place matematica, va fi foarte bine, dar te vei descurca cu siguranță și dacă urăști matematica. Indiferent de profilul la care mergi, dacă ești o persoană care învață, va fi bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru unul care nu prea stie matematica, este extrem de greu. Pentrucei care stiu, este doar ceva normal si obisnuit.

| Nirvanaaa a răspuns:

Se poate supraviețui. E ok.

| iderspor a răspuns:

Depide de ce înseamnă greu pentru tinewinking. Eu sunt clasa a X-a la profil de mate-info si nu pot spune ca imi este greu dar nici nu stai pe spate. Si la mate ca la mate, cu persistenta poti sa inveti si daca esti paralel cu ea, dar daca nu ai logica pentru informatica, nu ai nici o sansa.