| Andrei4KiLL a întrebat:

Caut o melodie : un fel de dubstep-remix,: si nu canta nimeni spune decat 4-5 cuvinte la mijlocul acesteia.

- Sunetele cam asa : tanananana tananana tananana tanannnnnna tananana, nu stiu.va rog frumos, funda + aprecieri

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Buna, sincer este cea mai amuzata intrebare de astazi happy
Am crezut k te referi la cea cu BamBamana mamananana tatatatatanananana... laughing
scuze nu vreau sa te superi dar realizezi sunt milioane de piese dub + alte milioana remix-ate care suna aproape la fel si este aproape imposibil pentru cineva sa iti gaseasca piesa dupa "tanananana tananana tananana tanannnnnna tananana"
Exista aplicati care le dai sa asculte piesele musicale si le poate "googleiii" si afli cum se numeste, dar asta este la alta categorie.
Bafta