| Eric01 a întrebat:

Salut TPU,caut si eu un camin studentesc,privat daca se poate,in Bucuresti, il vreau in apropiere de sectorul 5.si nu prea scump, in jur de 350-400 de lei, dau funda!

1 răspuns:
| sema a răspuns:

Camin studentesc privat! Situat la 6 minute de mers pe jos de Gara de Nord sau de Metrou Eroilor
Casa spatioasa, curte, camera de zi cu canapele si televizor. Internet wifi, bucatarie complet utilata, 3 bai, 2 masini de spalat, aer conditionat.

100 Euro plus cheltuielile de intretinere locul in camera de 4.
Tel 07280998893