| yo0krysty99 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta chitara http://www.soundcreation.ro/......d6402.html Este buna? Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| DeniiSmilee a răspuns:

Chitara este buna, ca toate chitarile, pretul e rezonabil dar acum depinde doar de cum poti tu sa canti la chitara, fiecare chitara suna altcumva desi e foarte mica diferenta e adevarat, eu zic sa nu cumperi online deoarece poate fi o poza trucata, mai bine du-te la un magazin si vezi cu ochi tai o chitara pe care o poti testa happy Fundita?

1 răspuns:
| LineGuide a răspuns:

Arata si pare destul de buna, si pretul este rezonabil pentru calitate, culoare si dotari.
Mult noroc!