| dmalexandru a întrebat:

Ce puteti spune despre viata de liceu. Vreau argumentari serioase happy!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E perioada când chiar trăiești cu adevărat.

Să profiți de acești ani.

| Bestxl a răspuns:

Oribila perioada asta!

| UnicaElla a răspuns:

E partea de libertate din viata ta.
Bani ai de la parintii.
Esti deja destul de mare incat sa ti se permita mai multe.
Legi noi prietenii.
Urmeaza perioada majoratelor, cand aproape in fiecare weekend mergi la un chef cu prietenii/colegii... iar acele chefuri nu se uita prea usor.
Incepi sa faci chestii interzise...doar pentru ca sunt interzise.
De obicei...in pedioada liceului si a facultatii faci cele mai mari prostioare pe care le vei povesti la timpul potrivit copiilor si nepotilor tai.
E o perioada foarte frumoasa...desi eu vreau sa cred ca studentia e si mai frumoasa laughing