| Anonimul95t a întrebat:

Salut,TPU ce subiecte de discutie as putea avea cu o fata pe care o plac?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Știi faptul că tot ceea ce știi se poate transforma într-un subiect de discuție nu?

| RainmakerX a răspuns:

Planuri de viitor, relatii cu parintii/fratii/surorile/colegii, despre profesori, seriale, muzica, sport sau orice alte hobby-uri pe care le aveti in comun.

| ℛąin a răspuns:

Poți să vorbești despre orice. Subiectele vin de la sine, nu e cazul să-ți faci o listă.