| andrutza_2871 a întrebat:

cine are niste coduri sau conturi webkinz sa ma contacteze la adresa de mass:hadarandra@yahoo.com sau ada_sweet_angel_teo@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Iti dau eu dar pers pe mess...nu prea ma intru si macar cineva sa se joace...big grinwinkingda-mi acc la adresa dyana.lov (mai departe nu mai zicbatting eyelashes )winking

1 răspuns:
| duf a răspuns:

Hei, da tu fetito, cine crezi ca o sa-ti dea coduri webkinz, doar un nebun ti-ar da un cont pentru.ca ce noi dam 70lei pentru tine.