| Alexandra_9519 a întrebat:

Cine cunoaste vreun program de modificat poze in afara de photoshop, imikimi? vot si

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Photoshape e mai usor de folosit decat photoshop, si e foarte bun, din cate am vazut eu pe youtube dar nu mi l-am luat pentru ca nu-mi trebuie. Am vazut ca cu photoshape poti sa modifici culoare fara sa strici ceva la poza si alte chestii asemanatoare. Uita-te si tu pe youtubewinking

| silviu08 a răspuns:

Photoscape

| AbbieWaffle a răspuns:

Photoscape. Nu e la fel de performant ca si Photoshopul, dar e bun.

| Happyfoto4u a răspuns:

Recomand photoimpact