| ToOmYOfficial96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta am luat de unazi un PS2 Slim nu l-am cumparat nou din magazin ci de la un prieten care il are din Spania... Nu este modat si as vrea sa il modez stie cineva vreun program ceva sau sa-mi spuneti la ce centru trebuie sa merg ca sa mi-l modez. Specific ca este model 6A PS2! Mare Funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| adybg a răspuns:

Eu te pot ajuta cu un sfat
nu exista program; trebuie dus la un servis ca sa iti puna un cipulet am avut ps2 si eu dar nu slim si asa l-am rezolvat nu pot sa spun un servis pentru ca nu stiu din ce oras esti

bft cu modatu