| ionytzghjhjf a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema pe care o am la școala cu o colega.Eu am un proiect cu ea și mie a cam început sa îmi placa de ia dar cred ca iei nu ii prea place de mine. Cum sa procedez?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Observ ca nici gramatica nu iti place. Terminati proiectul si abia apoi treci la altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rând, indragosteste-te de limba romana și când simți ca e toată a ta, poți sa faci următorul pas, apucă-te de cucerit fete! happy

| AnaMariaaa13 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai atent cu ea. Vezi ce fel de fata este, si ai grija sa nu te raneasca. Incearca sa o faci sa rada. Implica-te si tu mai mult in proiect, nu o lasa doar pe ea si incearca sa o ajuti cu tot ce face. Nu stiu, fii cat mai atent, si probabil o sa inceapa si ei sa ii placa de tine. Succes, si ai grija sa nu ii spui ceva care sa o raneasca.