| RealLikee a întrebat:

Cum fac sa mi schimb poza de profil si coperta la Facebook? Adica sa fie albe..ca si cum nu as avea happy. Gen la profil e un omulet, iar la coperta e un munte.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa treci in 'modul anonim', in special daca doresti sa fi complet anonimpentru cei care nu iti sunt in lista de prieteni...iti sugerez sa iti stergi toate pozele de profil si coperta(nu stiu si nu cred ca exista un alt mod de a ajunge la 'blank page' sau la omulet si munte happy gen aici pe TPU pentru cei ce nu au poza de profil happy.

| ღβأβأ a răspuns:

Fa o chestie rapida, ca nu ai cum altfel decat daca iti stergi poza de profil actuala: Pune o poza oarecare la profil, apoi sterge-o rapid rapid incat sa nu o vada nimeni si vei ramane fara poza de profil, dar celelalte vor ramane pe Facebook.