| cenationvaly a întrebat:

Cum fac si eu un track pentru masina. Renaul Laguna. din cate stiu la mine merge numai trackuri! Intrebarea e : Cum sa fac un track. si cate mel are un track plzz rasp repede! [Funda]

Răspuns Câştigător
| StryKerfOx a răspuns:

Intri in Nero si sunt 4 optiuni ( Data, Music, Videos, Image...) Tu alegi Music, iar dupa dai pe prima (Audio CD) si vezi ca jos e durata maxima ( 80 minute). De acolo dai ADD si cam atat. Vezi sa nu adaugi mai mult de 39 de melodii ca sigur o sa treci peste 80 minute big grin!

1 răspuns:
| StryKerfOx a răspuns:

Intri in Nero si sunt 4 optiuni ( Data, Music, Videos, Image...) Tu alegi Music, iar dupa dai pe prima (Audio CD) si vezi ca jos e durata maxima ( 80 minute). De acolo dai ADD si cam atat. Vezi sa nu adaugi mai mult de 30 de melodii ca sigur o sa treci peste 80 minute big grin!