| SweetFruits a întrebat:

Cum pot sa pun un filmulet filmat de mine pe Youtube?
Funda Promit!

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai pentru inceput te inregistrezi pe youtube(scrii email, nume, parola etc). Apoi o sa fie foarte usor, o sa iti dai singur seama.Probabil ca upload

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

1 răspuns:
| Magellanaa a răspuns:

Te inregistrezi :* ai grija cred ca trebuie sa ai peste 18 ani ( dar nu stiu sigur) dupa care ai un buton UPLOAD sau INCARCATI si dai click pe el happy o sa dureze ceva! rolling on the floor sau poti sa cauti pe YOUtube :,, How to upload a video for youtube " si te va ajuta.