| AdytzTheWolf a întrebat:

cum scap de urmele de la cosuri, a trecut perioada in care aveam cosuri iar acum miau ramas niste urme destul de urate pe fata, ma puteti ajuta, multumesc anticipat (dau funda unui raspuns bun)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut @adytza96!
Si eu am aceeasi problema.
Eu folosesc asa:
Zynerit=practic arde cosurile-il gasesti cu 30 de lei din magazinele farmaceutice(dar uneori,daca te dai prea mult, poate rida fata-zic unii)
Mibazon=este un unguent foarte bun la aproape orice, mai ales la urmele acestea-il gasesti in magazinele veterinare(!)cu 18 lei.Eu folosesc de 1 an si ceva si e foarte bun.
De asemenea, poti sa te duci la magazinele naturaliste sa vezi.
Cu placere!happy