| adytzaPtk a întrebat:

SALUT TPU! cum schimb numele de profil de la facebook? primul care ma ajuta primeste fundita tongue

Răspuns Câştigător
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Salut.
Intri pe sageata unde se afla si optiunea "sing out" si gasesti acolo account settings dai un click si iti apare general account settings si name apoi dai edit si de acolo te descurci.Bafta!

3 răspunsuri:
| saby3 a răspuns:

Langa numele tau scrie in dreapta sus 'setarile contului, setari de confidentialitate etc' dai pe setarile contului si modifici numele happy

| vieru a răspuns:

Cu schimb numele la profil

| vieru a răspuns:

Viatatmea