| chelo0 a întrebat:

big grin am si eu o intrebare big grin am o dacie 1310 si vreau sa aflu cata benzina imi trebuie sa ajung la bacau de la brasov, urgent pls big grin

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

De la brasov pana la buzau sunt 159 de Km.stiind ca o dacie consuma intre 7 - 9 la suta de Km, ti-ar trebui in jur de 15 litride benzima, daca bagi 20 ai fi si mai sigur ca ajungi fara probleme.ast funda tongueP

1 răspuns:
| kristy a răspuns:

Cred ca un rezervor plin (40 L) este de ajuns, o sa ti si ramana(presupun)