| mihai4000 a întrebat:

dati-mi si mie niste motive de a iesi afara cu o fata mai dimineata adica pe la 1-2, nu prea vreau seara, ziceti-mi o ora mai adecvata dar sa fie mai devreme ca dupa-amiaza e aglomerat, dau funda! (p.s: vrem sa ne cunoastem).

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Îi poți spune că ai mâncat și că vrei să iei o gură de aer liber și dacă te-ar putea însoți, gen mergeți într-un parc sau un loc liniștit pentru a putea discuta. Ori îi spui că te-ai plictisit în casă și simți nevoia de a ieși pe afară.
Îi zici că ai vrea să petreci această zi altfel ieșind undeva și că ți-ar plăcea mult să te însoțească sau îi poți spune și că ți-ar plăcea să o vezi.
O seară plăcută și mult succes!

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Ar fii foarte bine cam de la 1 cum ai zis tu,mergeti intr-un loc, unu sa fie frumos, ala poate o sa devina un loc care poate reprezenta ceva pentru voi daca se leaga ceva, locul in care v-ati cunoscut asa cum trebuie, si dupa ar putea deveni o traditie, in fiecare zi de ziua aia sa mergeti acolo, ora 1 e super si stati pana cand va simtiti bine.
O viata frumoasa.
Peace