| Dark123 a întrebat:

de ce nu pot intra playeri pe pagina mea de inregistrare metin2? server e facut prin hamachi si ei sunt conectati la hamachi dar nu le merge nici macar serverul! Imi puteti spune va rog de ce nu le merge?

2 răspunsuri:
| Alex3 a răspuns:

Poate au firewall activat, ii vezi connectati la hamachi (cu verde)?
daca da, incearca sa scoateti toti firewall-ul din control panel. daca nu merge, reply.

| Dark123 explică:

Pai ei o sa ma intrebe pai ce server e asta daca trebuie sa am firewall dezactivat?
eu ce le zic nimic ca n-am ce