| AnonimSkz666 a întrebat:

de curand m-am intors de unde am plecat, adica din orasul meu natal și am cunoscut o fata pe care n-o stiam cand locuiam in orasul natal, am inceput sa vorbesc cu ea pe facebook dupa ne-am vazut si in realitate ne-am salutat am vorbit momentan avem 3 luni de cand vorbim, vorbim de parca am fii intr-o relatie cu alintari cu te iubesc mai multe... Eu am intrebat-o: daca ar fii cazul sa fim impreuna vreodata ce ai spune unei relatii cu mine?, ea: Sincer as zice nu! De multe ori i-am spus de ce nu ar vrea sa fim intr-o relatie si nu mi-a raspuns de ce, mi-a spus ca sunt frumos mi-a spus ce crede despre mine.. Imi spune ca ma iubeste, ca ma adora, ca ma simpatizeaza etc... Ciudat e spunandu-mi toate lucrurile astea de ce n-ar accepta o relatie cu mine? mi-ar place sa mi se dea niste raspunsuri si sfaturi bune, dau funda!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Raspunsul nu ti-l poate da decat ea. Daca ti-a spus ca nu vrea, inceteaza sa mai fi foarte atasat de ea, si vezi ce reactie are. Incearca sa afli ce gandeste de fapt. Daca e mica, poate ca nu o lasa parintii.

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Fetele sunt ciudate.Si poate evita subiectul ala, caci are prieten sau ii e frica sa nu fie ranita.

| Papusa_Oly_1998 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste dar a fost ranita de multe ori si nu are increderea in baieti mda stiu ca vb cu tine dar nu e pragatita pentru relati mai dai timp ai si tu timp daca o iubesti, sau nu vrea sa strice prietenia voastra ( prietenie pe draq )

| ar4iad a răspuns:

Ma frate cind te mai vezi cu ea apuca de mina si du-te undeva linga un perete apoi saruta si pleci de acolo. daca te suna siti spune ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine tu trimite-i un mesaj si daca tot iti raspunde inseamna ca vrea sa mai fiti impreuna ca daca nu vroia nu iti scria.dar daca nu te suna sau nu iti scrie inseamna ca ii in soc.da rl a mine a fost un caz asemanator si dupa ce am sarutat-o am vrut sa plec dar ea ma apucat de mina si m-a sarutat in napoi..asa ca vezi si tu cum faci