| BlancaFantasma a întrebat:

happy De unde sunteti si cati ani aveti?happy

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Prahova-Paulesti -14 ani big grin. tU?batting eyelashes

| SMaricel a răspuns:

Sall. Vrancea, 15 ani u?

| Andruza a răspuns:

Tu esti de unde am fost si eu tongue
Acum m-am mutat big grinlove struck

| MalynaMagdalena a răspuns:

Hi Simo:*
sunt din bz si am 16 anisoribatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Simona.
Eu sunt din Constanta si in curand fac 15 ani, yee laughing.
Dar tu? Apropo la tine a nins, la mine a fulguit un pic si m-am bucurat mai rau ca un copil mic pentru 3 fulgi micuti laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca esti din t si eu sunt din vaslui te-as sfatui sa te faci veterinar eu sunt dr vtr si se castiga bine depinde si ce sprijin ai poti sa ajungi la un castig pe luna si la 6000 ron bafta mai vorbim.

| BlancaFantasma explică:

Nu a nins inca la minelaughing mai e pana atuncihappy eu am 17happy si sunt din Targu jiu:d

| Armando_7890 a răspuns:

18 ani, Bacau happy