| stragery a întrebat:

Decand eram copil mic am fost foarte timid si respectuos, desigur pana in calasa a 4 toate clasa se intelegea bine cu mine dar din cls 5 nu ma mai bagau in seama, Prin simplul fapt ca tata era bogat.
si am fost marginalizat pana in clasa a 8
Dar in clasa a 8 eram timid ca in clasa a 3
NU aveam curajul sa vb cu o fata etc
Totusi ma simteam bine singur si jocurile pe pc
si asa am pierdut 2 veri pe pc in loc sa ies la discoteca etc cu prieteni.

Ce sfaturi imi puteti da pentru a ma schimba.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa ajungi derbedeu in viitor va fi mult mai rau pentru ca tu o sa iti faci de cap cu fetele dar roata se va intoarce impotriva ta si cand o sa ai nevasta ea poate sa faca ce tu ai facut cand erai tanar, deci mai bine fii cuminte si vei avea parte de ceea ce meriti la momentul adecvat.