| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema. Vorbesc cu o fata de vreo doua zile,ea mi-a dat mesaj prima data si am intrat in discutie,am inceput sa o plac,e frumoasa,i-am cerut numarul de telefon,mi l-a dat si apoi am inceput sa vorbim pe watsapp,i-am pus fel si fel de intrebari,i-am povestit despre mine etc,despre fostele noastre relatii am discutat,i-am spus ca e frumoasa si draguta, mi-a spus ca si eu sunt.Problema mea e ca acum nu mai am absolut nicio idee in minte,nu mai stiu ce sa o intreb si cred ca se plictiseste,pur si simplu nu stiu ce sa ii mai zic,am impresia ca tot asteapta ca eu sa ii pun intrebari ei,as vrea cumva sa ii spun ca imi place de ea si as vrea sa ne intalnim la un suc,dar mi-e ca o iau prea repede si ma refuza,as vrea sa o intreb daca vrea sa vorbim la telefon,dar mi-e rusine,ajutor,cum sa o abordez, e bine ce am facut pana acum? Acord funda urgent!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pana acum ai procedat bine, acum urmeaza s-o inviti la un suc, film sau orice. In legatura cu refuzul iti garantez 100% ca nu te va refuza! Daca ea te-a bagat in seama ii esti foarte drag si ar face orice sa fie cu tine. Nu fi prea fricos/timid ca asta nu le place fetelor, dar nici nu trebuie sa te arunci pe ea big grin fi tu insuti. Daca prima intalnire nu va apropie mai mult decat sa vorbiti, sa va cunoasteti nu-i nimic rau in asta, e ceva foarte normal! Da-i timp sa se obisnuiasca cu tine ca altfel o sperii si te va refuza... Deci daca vrei sa fi cu ea fa tu urmatorul pas, ea asta asteapta! happy Bafta!