| qwerty23 a întrebat:

Doresc sa pun o intrebare care suna cam asa:o fata mi-a propus sa intru in trupa ei.E o trupa care canta intr-o cafenea si au nevoie de "voci",si i s-a parut ca eu cant destul de bine,oricum nu asta e important... vreau sa zic:mai rar gasesti in acest caz o ocazie ca asta,si nu ar baga pe oricine in aceasta trupa, daca intelegeti...ce vrea sa insemne asta legat de "dragoste"?

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Eu iti sugerez sa dai trupei o sansa, s-ar putea sa fie o oportunitate unica, cum ai spus si tu. Nu ai de ce sa refuzi. Iar daca aveti nevoie de un text inteligent/misto din care sa scoateti o piesa desteapta, cautati-mahappy